Adalar Klima Servisi

Adalar Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Adalar Klima Servisi
Adalar Klima Servisi

Adalar Klima Servisi Adalar bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Büyükada-Maden Mahallesi, Büyükada-Nizam Mahallesi, Heybeliada Mahallesi, Kınalıada Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Köknar Sokak, Barbaros Hayrettin Caddesi, Mehtap Sokak, Yazıcı Sokak, Polis Karakolu, Çınar Caddesi, Çakıltaşı Sokak, Sarnıç Sokak, Burgaz Adası, Sait Faik Abasıyanık Müzesi, Heybeliada Sanatoryumu Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Heybeliada, Lonca Sokak, Yalı Caddesi, Şehit Recep Koç Caddesi (Balıkçıl Caddesi.), Ptt-burgazada Şubesi, Pide Adasi, Sedef Adası, Kalpazankaya Sokak, Çarşı Caddesi, Kıvılcım Sokak, Kınalıada, Manastır Yolu Sokak, Nevruz Mevki Sokak, T. Reis Sokak, Kaşık Adası, Büyükada Şehit Murat Yüksel İlkokulu, Şehbal Sokak, Çarkı Felek Sokak, H.necip Bey Sokak, Burada Deniz Otobüsü İskelesi, Nar Çiçeği Sokak, Büyükada, Cami Sokak, Rıhtım Caddesi (Ayyıldız Caddesi.), Düz Sokak, Öğretmen Evi, Serap Sokak, Ümit Sokak, Güneşli Sokak, Heybeliada Mahallesi, Çankaya Caddesi, Konak Sokak, Acem Köşkü Sokak, Adliye Sokak, Kınalıada Mahallesi, Alparslan Sokak, Camii Sokak, Adalar Belediyesi, Adalar, Altınordu Sokak, Çandarlı Sokak, Yassıada, Balmumcu Sokak, Akbank ATM, Düzenli Sokak, Yaşar Yokuşu, Nizam Sokak, Alsancak Caddesi, Kumsal Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Adalar Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Adalar Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Adalar Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Adalar Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Adalar Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Eyüp Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir