Adalar Kombi Servisi

Adalar Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Adalar Kombi Servisi
Adalar Kombi Servisi

Adalar Kombi Servisi Adalar bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Büyükada-Maden Mahallesi, Büyükada-Nizam Mahallesi, Heybeliada Mahallesi, Kınalıada Mahallesi bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Köknar Sokak, Barbaros Hayrettin Caddesi, Mehtap Sokak, Yazıcı Sokak, Polis Karakolu, Çınar Caddesi, Çakıltaşı Sokak, Sarnıç Sokak, Burgaz Adası, Sait Faik Abasıyanık Müzesi, Heybeliada Sanatoryumu Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Heybeliada, Lonca Sokak, Yalı Caddesi, Şehit Recep Koç Caddesi (Balıkçıl Caddesi.), Ptt-burgazada Şubesi, Pide Adasi, Sedef Adası, Kalpazankaya Sokak, Çarşı Caddesi, Kıvılcım Sokak, Kınalıada, Manastır Yolu Sokak, Nevruz Mevki Sokak, T. Reis Sokak, Kaşık Adası, Büyükada Şehit Murat Yüksel İlkokulu, Şehbal Sokak, Çarkı Felek Sokak, H.necip Bey Sokak, Burada Deniz Otobüsü İskelesi, Nar Çiçeği Sokak, Büyükada, Cami Sokak, Rıhtım Caddesi (Ayyıldız Caddesi.), Düz Sokak, Öğretmen Evi, Serap Sokak, Ümit Sokak, Güneşli Sokak, Heybeliada Mahallesi, Çankaya Caddesi, Konak Sokak, Acem Köşkü Sokak, Adliye Sokak, Kınalıada Mahallesi, Alparslan Sokak, Camii Sokak, Adalar Belediyesi, Adalar, Altınordu Sokak, Çandarlı Sokak, Yassıada, Balmumcu Sokak, Akbank ATM, Düzenli Sokak, Yaşar Yokuşu, Nizam Sokak, Alsancak Caddesi, Kumsal Sokak bölgeleridir.

Bunların dışında Adalar Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Adalar kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Adalar Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Adalar Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Adalar Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Pendik Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir