Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Ataşehir Kombi Servisi
Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi Ataşehir bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpasa Mahallesi, Fetıh Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Anadolu Caddesi, Makber Sokak, Güzel Sokak, 53. Sokak, Dr. Fazıl Küçük Caddesi, Doğan Caddesi, Gazi Osman Paşa Caddesi, 35. Sokak, Karadeniz Caddesi, Ordulu Sokak, Ferhatpaşa Caddesi, Kozyatağı Çıkışı-K14, 81. Sokak, 75. Sokak, Halk Sokak, Büyükbakkalköy Caddesi, Limon Sokak, Ferhatpaşa Merkez Cami, Yeditepe Caddesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi, 30. Sokak, 56. Sokak, Yurt Sokak, M. Akif Ersoy Sokak, Atatürk Mahallesi Muhtarlığı, Mustafa Paşa Sokak, Atilla Caddesi, Ferhatpaşa Mahallesi Muhtarlığı, Cihat Sokak, 31. Sokak, Karaman Çiftliği Caddesi, Halk Caddesi (Mimar Sinan Caddesi.), Kalebaşı Sokak, 16. Sokak, 33. Sokak, 57. Sokak, 55. Sokak, 63. Sokak, 101. Sokak, 21. Sokak, 73. Sokak, 29. Sokak, 37. Sokak, 17. Sokak, 25. Sokak, Akıncılar Sokak, 22. Sokak, 99. Sokak, Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi, 77. Sokak, Gazi Paşa Caddesi, Yedpa Bulvarı, Merkez Cami, 85. Sokak, 79. Sokak, Atilla Sokak, Erdoğan Sokak, 3056/1. Sokak, 52. Sokak, 97. Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Ataşehir Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Ataşehir kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Ataşehir Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Ataşehir Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Ataşehir Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Ümraniye Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Ataşehir Kombi Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir