Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Avcılar Kombi Servisi
Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi Avcılar bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; PTT – Denizköşkler Şubesi, 1. Kısım Mahallesi, Harman Sokak, Değirmen Sokak, Yanık Sokak, Tıpatan Sokak, Burnaz Caddesi, Opet, Reşitpaşa-Avcılar, Metrobüs-Son Durak, Nehir Sokak, Avcılar Sahil Park İçi Yolu, Karataş Sokak, Karadut Sokak, Doktor Sadık Ahmet Caddesi, Denizköşkler-Reşitpaşa, Avcılar Sağlık Grup Başkanlığı, 716. Sokak, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi (Fevzi Çakmak Caddesi.), Paşaeli Piknik Alanı, Bebe Sokak, Ziraat Sokak, Ptt-firuzköy Şubesi, MARATON HALI SAHA TESİSLERİ (FIRUZKÖY), E-5 Karayolu (D100), Sarı Zeybek Caddesi (Ambarlı E-5 Bağlantı Yolu), İncebel Sokak, İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ – FAKULTELER, Şirin Sokak, Almata Park İçi Yolu, İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ – MESLEK YÜKSEKOKULU, Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cihangir Ortaokulu, Cumhuriyet Caddesi, Namık Kemal Caddesi, Dere Sokak, Avcılar, İstiklal Caddesi, Hilal Sokak, İskeçe Caddesi, Cami Sokak, Fevzi Çakmak Caddesi, Avcılar Kavşağı, Cihangir Muhtarlığı, Cihangir Aile Sağlık Merkezi, Reşit Paşa Caddesi, Demet Sokak, Bağlariçi Caddesi, Mareşal Caddesi, Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu, Yeni Yuva Sokak, Zafer Caddesi, Merkez Cami Sokak, Mahir Sokak, Lale Sokak, Karanfil Sokak, Nergis Sokak, Kanarya Sokak, Çiğdem Caddesi, Özel Anadolu Hastanesi, bölgeleridir.

Bunların dışında Avcılar Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Avcılar kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Avcılar Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Avcılar Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Avcılar Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Beylikdüzü Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Avcılar Kombi Servisi” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir