Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Bağcılar Klima Servisi
Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar Klima Servisi Bağcılar bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler 100.Yıl Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Evren Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; İğde Sokak, Yenimahalle SO, Birlik Caddesi, Bağcılar Asf, 8/25. Sokak, 26/A Sokak, İETT Halk Sarayı Durağı, Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı, Yenimahalle Muhtarlığı, Göztepe Girişi (Avrupa Otoyolu), 9/4. Sokak, Damla Sokak, İETT Yavuz Selim Mahallesi Durağı, 3. Caddesi, Saraybosna Parkı, Matbaacılar Caddesi, 26/1. Sokak, Bağcılar Yaşam Hastanesi, Bağcılar Adliye Sarayı, Kiler, Emrah Sokak, Fetih Caddesi, 1-9, Bahadır Sokak, 3/11. Sokak, 4/14. Sokak, Yenimahalle, İstoç, 26/9. Sokak, Kirazlı, Mahmutbey, Litros, 30/5. Sokak, 26/B Sokak, Devekaldırımı Caddesi, Ptt-ateştuğla Şubesi, 4/7. Sokak, 8/3. Sokak, Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Kız Meslek Lisesi, Ahmet Ziyaüddün Gümüşhanevi Aile Çay Bahçesi, Alipaşa Hamamı, 2/1. Sokak, İETT Bağcılar Çiftlik Durağı, 5/19. Sokak (1. Sokak.), O3 Güney Yanyolu, 20. Caddesi, 26/2 C Sokak, Burçak Sokak, 26/10. Sokak, 3/10. Sokak, 4/10. Sokak, Asır Sokak, 1/1 C Sokak, 1/1 B Sokak, 1/1 A Sokak, 1/1 H Sokak, Güneş Polikliniği, 3/1A Sokak, Hürriyet Sokak (9/3. Sokak.), 30/7. Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Bağcılar Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Bağcılar Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Bağcılar Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Bağcılar Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Bağcılar Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Başakşehir Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bağcılar Klima Servisi” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir