Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Bağcılar Kombi Servisi
Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi Bağcılar bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler 100.Yıl Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Evren Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; İğde Sokak, Yenimahalle SO, Birlik Caddesi, Bağcılar Asf, 8/25. Sokak, 26/A Sokak, İETT Halk Sarayı Durağı, Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı, Yenimahalle Muhtarlığı, Göztepe Girişi (Avrupa Otoyolu), 9/4. Sokak, Damla Sokak, İETT Yavuz Selim Mahallesi Durağı, 3. Caddesi, Saraybosna Parkı, Matbaacılar Caddesi, 26/1. Sokak, Bağcılar Yaşam Hastanesi, Bağcılar Adliye Sarayı, Kiler, Emrah Sokak, Fetih Caddesi, 1-9, Bahadır Sokak, 3/11. Sokak, 4/14. Sokak, Yenimahalle, İstoç, 26/9. Sokak, Kirazlı, Mahmutbey, Litros, 30/5. Sokak, 26/B Sokak, Devekaldırımı Caddesi, Ptt-ateştuğla Şubesi, 4/7. Sokak, 8/3. Sokak, Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Kız Meslek Lisesi, Ahmet Ziyaüddün Gümüşhanevi Aile Çay Bahçesi, Alipaşa Hamamı, 2/1. Sokak, İETT Bağcılar Çiftlik Durağı, 5/19. Sokak (1. Sokak.), O3 Güney Yanyolu, 20. Caddesi, 26/2 C Sokak, Burçak Sokak, 26/10. Sokak, 3/10. Sokak, 4/10. Sokak, Asır Sokak, 1/1 C Sokak, 1/1 B Sokak, 1/1 A Sokak, 1/1 H Sokak, Güneş Polikliniği, 3/1A Sokak, Hürriyet Sokak (9/3. Sokak.), 30/7. Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Bağcılar Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Bağcılar kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Bağcılar Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Bağcılar Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Bağcılar Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Bahçelievler Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir