Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Bahçelievler Klima Servisi
Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi Bahçelievler bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kocasinan_Merkez Mahallesi, Siyavuşpaşa Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Yenibosna Merkez Mahallesi, Zafer Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, Derya Sokak, Sıraevler Sokak, Sıraevler Caddesi, Efe Sokak, Serhat Sokak, Siyavuşpaşa Köprüyolu Caddesi, 4. Sokak, D-100 Kuzey Yanyolu, 3. Sokak, Millet Sokak, 1. Sokak, 8. Sokak, Nur Sokak, Göl Sokak, UEFA Meydanı, Şirinevler-Yenibosna, Sevda Sokak, Yaşam Hastanesi, Düzgün Sokak, Kirazlı Sokak, Ptt-şirinevler Şubesi, Radyum Parkı, Kımız Sokak (Sanayi Caddesi.), Dumlupınar Caddesi (D-100 Kuzey Yanyolu), Ümit Çocuk Evi – Anaokulu – Kreş, D-100 Yanyolu (E-5 Kuzey Yanyolu), İlhan Koç Parkı, Şehitler Parkı, Plevne Sokak, Gençlik Parkı, Naci Kasım Parkı, İlim Kültür ve Eğitim Vakfı (İKEV) Bahçelievler Anadolu Gençlik Pansiyonu, Ercan Şahin Parkı, Vadi Çıkmazı, Zafer Meydanı Parkı, Karadeniz Parkı, Behiye Dr. Nevzih Işıl İlköğretim Okulu, Kocasinan Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Şehit Cengiz Sarıbaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi bölgeleridir.

Ayrıca Özel Median Polikliniği, Koza Parkı, Bağlar İlkokulu, Öğretmenler Parkı, Gamze Sokak, Cumhuriyet Mahallesi ASM, İstanbul Kültür Akademi, KAZIM KARABEKİR İLKOKULU, Özel Ant Zihinsel Özürlüler Rehabilitasyon Merkez, Siyavuşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bahçelievler Aile Hastanesi, Medicana, Kocasinan İlkokulu, Kültür Sokak, Mimar Sinan Caddesi, Aydın Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi., Bahçelievler Erkan Avcı Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Sakıp Sabancı Caddesi (Soğanlıbahçe Yolu), Bahçelievler bölgelerinde de hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında Bahçelievler Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Bahçelievler Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Bahçelievler Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Bahçelievler Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Bahçelievler Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Bağcılar Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bahçelievler Klima Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir