Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi
Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi Bahçelievler bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kocasinan_Merkez Mahallesi, Siyavuşpaşa Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Yenibosna_Merkez Mahallesi, Zafer Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, Derya Sokak, Sıraevler Sokak, Sıraevler Caddesi, Efe Sokak, Serhat Sokak, Siyavuşpaşa Köprüyolu Caddesi, 4. Sokak, D-100 Kuzey Yanyolu, 3. Sokak, Millet Sokak, 1. Sokak, 8. Sokak, Nur Sokak, Göl Sokak, UEFA Meydanı, Şirinevler-Yenibosna, Sevda Sokak, Yaşam Hastanesi, Düzgün Sokak, Kirazlı Sokak, Ptt-şirinevler Şubesi, Radyum Parkı, Kımız Sokak (Sanayi Caddesi.), Dumlupınar Caddesi (D-100 Kuzey Yanyolu), Ümit Çocuk Evi – Anaokulu – Kreş, D-100 Yanyolu (E-5 Kuzey Yanyolu), İlhan Koç Parkı, Şehitler Parkı, Plevne Sokak, Gençlik Parkı, Naci Kasım Parkı, İlim Kültür ve Eğitim Vakfı (İKEV) Bahçelievler Anadolu Gençlik Pansiyonu, Ercan Şahin Parkı, Vadi Çıkmazı, Zafer Meydanı Parkı, Karadeniz Parkı, Behiye Dr. Nevzih Işıl İlköğretim Okulu, Kocasinan Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Şehit Cengiz Sarıbaş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel Median Polikliniği bölgeleridir.

Ayrıca Koza Parkı, Bağlar İlkokulu, Öğretmenler Parkı, Gamze Sokak, Cumhuriyet Mahallesi ASM, İstanbul Kültür Akademi, KAZIM KARABEKİR İLKOKULU, Özel Ant Zihinsel Özürlüler Rehabilitasyon Merkez, Siyavuşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bahçelievler Aile Hastanesi, Medicana, Kocasinan İlkokulu, Kültür Sokak, Mimar Sinan Caddesi, Aydın Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi., Bahçelievler Erkan Avcı Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Sakıp Sabancı Caddesi (Soğanlıbahçe Yolu), Bahçelievler bölgelerinde de hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında Bahçelievler Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Bahçelievler kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Bahçelievler Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Bahçelievler Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Bahçelievler Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Güngören Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bahçelievler Kombi Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir