Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Bakırköy Kombi Servisi
Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi Bakırköy bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Ataköy 1. Mahallesi, Ataköy 2-5-6. Mahallesi, Ataköy 3-4-11. Mahallesi, Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Sakızağacı Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Halkalı Caddesi, Ataköy 11. Kısım Emlak Bankası Spor Tesisleri, Ataköy 3. 4. 11. Kısım Muhtarlığı, Hasan Polatkan Lisesi, Strazburg Caddesi, Köyüm Taksi, Ataköy 2.-5.-6. Kısım Muhtarlığı, Gençler Caddesi, Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri, Ataköy 7.-8. Kısım Ataköy Kütüphanesi, Ataköy Cumhuriyet Lisesi, Ataköy Galeria Kavşağı, Ataköy Polis Karakolu, Ataköy 1. Kısım Mahallesi Muhtarlğı, Yan Sokak, Bakırköy İlköğretim Okulu, SSK Bakırköy Hastanesi, Bakırköy Doğum Evi Kadın Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Bakırköy Sigorta Müdürlüğü, Florya E-5 Cami, Lamibey Sokak, Zuhurat Baba Caddesi, Zuhurat Baba Türbesi, Zuhurat Baba İETT Durağı, Florya Spor Tesisleri, Asmalı Sakız Sokak, Ataköy 9-10. Kısım B 27-30 Bloklar, Ataköy 9.-10. Kısım D Blok, Bilge Kağan İlköğretim Okulu, Şenlikköy Polis Karakolu, Bakırköy Belediyesi Sağlık Müdürlüğü, Yeni Mahallesi SO, Özel Kültür Koleji bölgeleridir.

Ayrıca Ataköy 5. Kısım, Yeşilköy Demiryolu Caddesi, Akmescit Sokak, Kennedy Caddesi, 60. Yıl Ataköy İlköğretim Okulu, D-100 Güney Yanyolu, Bakırköy Doğumevi Kadın Ve Çocuk Hastalıkları İlköğretim Okulu, İETT Sosyal Tesisler Durağı, Bizim Boyut Dershanesi, Kilitbahir Sokak, Çiroz Halk Plajı, Ataköy Marina, Mektep Ar Sokak, 11. Sokak, Sgk Bakırköy Hastanesi, Watsons Airport, Şirinevler-Ataköy-Bahçelievler, Yenibosna-Şirinevler-Ataköy, Rauf Orbay Caddesi (Yeşilköy-Bakırköy Sahil Yolu), DTM-İstanbul Fuar Merkezi, Mor Menekşe Sokak, Sugözü Sokak, Conk Bayırı Caddesi, SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN DERSHANESİ FLORYA ÖZEL, Rum Kilisesi, Havaalanı-Yenibosna, Özel Ömür Hastanesi bölgelerinde de hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında Bakırköy Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Bakırköy kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Bakırköy Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Bakırköy Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Bakırköy Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Zeytinburnu Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir