Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Başakşehir Kombi Servisi
Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisi Başakşehir bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi, İkitelli Osb Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; AYKOSAN Sanayi Sitesi, TEDAŞ İkitelli Trafo İstasyonu, Demirciler Sitesi, Masko, Atatürk Caddesi, Mandıra Caddesi, Atatürk Bulvarı, Samyeli Sokak, Sazlıdere Kayabaşı Yolu, Yosun Sokak, Kemal Sunal Caddesi, Okyanus Caddesi, Boğazköy Caddesi, Güngören-Bağcılar Sanayi Sitesi, TÜMSAN 1. Kısım Sanayi Sitesi, Turgut Özal Caddesi, Çalıkuşu Sokak, 10. Caddesi, Hüseyin Diren Sokak, Rumeli Caddesi, Adnan Kahveci Caddesi, Sedef Sokak, Y 3 Yolu, 2121. Sokak, Ada Sokak, Süleyman Demirel Bulvarı, PTT-Bahçeşehir, Halkalı İkitelli Caddesi, Süleyman Demirel Caddesi, 2739. Sokak, Dereboyu Sokak, Keresteciler Sanayi Sitesi, İnönü Caddesi, Meltem Sokak, Turgut Özal Bulvarı, 19 Mayıs Caddesi, Gediz Sokak, Ayazma Caddesi, İkitelli Bağlantı Yolu, İkitelli Ayazma Cami, Yeşiltepe Sokak, Bedrettin Dalan Bulvarı, Namık Kemal Caddesi, 1. Kısım Mahallesi, Bülbül Caddesi, Terkos Altınşehir Yolu, Sandal Sokak, Yelken Sokak, Saka Sokak, Bağlar Sokak, İspartakule Tren İstasyonu, Şelale Caddesi, İPKAS Plastikçiler Sanayi Sitesi, Otopark, Çevre Sanayi Sitesi 5. Blok, Metal İş Sanayi Sitesi, Ziyagökalp Mahallesi, Bahçeşehir Şantiye Yolu, Dicle Sokak, Atatürk Olimpiyat Stadyumu Otoparkı, bölgeleridir.

Bunların dışında Başakşehir Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Başakşehir kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Başakşehir Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Başakşehir Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Başakşehir Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Küçükçekmece Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir