Bayrampaşa Klima Servisi

Bayrampaşa Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Bayrampaşa Klima Servisi
Bayrampaşa Klima Servisi

Bayrampaşa Klima Servisi Bayrampaşa bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Altıntepsi Mahallesi, Cevatpaşa Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Ortamahalle Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Vatan Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldırım Mahallesi bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Bayrampaşa, 34. Sokak, Şehit Kamil Balkan Caddesi, Hudut Yolu Caddesi, İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul, Selamet Sokak, Ata Sokak, Ulus Sokak, Cicoz Yolu Caddesi, Şahin Sokak, BAYRAMPAŞA BÖREK, Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çelik Kuvvet Şubesi, 1. Ayvalıdere Sokak, Hünkar Sokak, Numunebağı Caddesi, Hoca Hayri Efendi Merkez Cami, İETT Metris Cezaevi Durağı, Eti Sokak, Kıyı Sokak, Ihlamur Sokak, Akpınar Caddesi, Nasrettin Hoca Parkı, İETT Beşyüzevler Durağı, Kocatepe-Sağmalcılar, Otogar-Kocatepe, Avasköy Yolu Caddesi, Çarşı Caddesi, Tümen Sokak, Ali Fuat Başgil, Birlik Sokak, Nail Reşit İlköğretim Okulu, Kenar Sokak, Ptt-cevatpaşa Mahallesi Şubesi bölgeleridir.

Ayrıca Bayrampaşa Şehir Parkı, Güvercin Sokak (Barış Sokak.), Utku Sokak (Ş. Bahtiyar Aydın Sokak.), Turkuazoo, Cevat Paşa Mahallesi, Eski Kaldırım Sokak, Sağmalcılar, Komiser Reşat Dayı Caddesi, Çiğdem Sokak, Şehit Parkı Caddesi (34. Sokak.), Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Çalışkan Sokak, Türker Sokak, Ali Ülker Meslek Eğitim Merkez, Dumlupınar Caddesi (Davutpaşa-Otogar-Esenler Yolu), Öztekin Caddesi, Hal Kavşağı, Şehit Büyükelçi İsmail Erez Teml, Davutpaşa Çifte Havuzlar Caddesi, Özel Doktor Nasir Polikliniği, Kanarya Caddesi, Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi, Suat Terimer Anadolu Lisesi, Karadeniz, Emek Sokak, Yahya Kemal Caddesi, Rami bölgelerinde de hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında Bayrampaşa Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Bayrampaşa Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Bayrampaşa Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Bayrampaşa Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Bayrampaşa Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Esenler Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir