Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi
Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi Beşiktaş bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Abbasağa Mahallesi, Akat Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cıhannuma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçesme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Yıldız Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Swiss Otel Residence, Ebulula Mardin Caddesi, Eski Yıldız Caddesi, Uğur Mumcu Caddesi, Bebek Dağı Sokak, Fulya Deresi Sokak, Altıntaş Sokak, Ihlamur Yıldız Caddesi, İETT Zincirlikuyu Durağı, Kanyon Eczanesi, Dere Sokak, Enverpaşa Korusu, Palanga Caddesi, Levent KML, Arnavutköy Yolu, Arnavutköy Bebek Caddesi, Camcı Hüseyin Sokak, Masuklar Yokuşu, Taş Basamak Sokak, Düzgören Sokak, Levent Girişi-K8, Özel Yıldız Koleji, Akmaz Çeşme Sokak, Özenli Sokak, Bebek Yokuşu, Selamlık Caddesi, Halide Hanım Korusu Villaları, Mimar Sinan Üniversitesi, Murat Beyaz İlköğretim Okulu, Kuruçeşme Caddesi (Kazıklı Yan Yol), Dünya Göz Hastanesi-levent Şubesi, Kadıköy-Beşiktaş Hattı, Özel Ata İlköğretim Okulu, O1 Balmumcu Bağlantısı, Yol Sokak, Yıldırım Oğuz Göker Sokak, Beşiktaş 18. Noteri, Acıbadem Fulya Hastanesi, Başa Sokak, İş Kuleleri, Gümüş Sokak, Sabancı Merkezi, İskele Yolu, Levent Mahallesi Muhtarlığı, Levent Girişi-K6 (İstanbul Çevre Yolu), Meşepalamudu Çocuk Evi, Koç Köprüsü (Meydan Sokak.), Naile Sultan Sitesi, Özel Ulus Musevi Lisesi, Ihlamur Kasrı, Reşat Nuri Güntekin Sokak, Malazgirt Sokak, Memorial, Canan Sokak, Dolmabahçe Saat Kulesi, Binbaşı Nazım Kaptan Sokak, Kör Kadı Sokak, Akmaz Çeşme Sokak (Abbasağacami Sokak.), Adalı Fettah Sokak, Loşbahçe Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Beşiktaş Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Beşiktaş kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Beşiktaş Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Beşiktaş Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Beşiktaş Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Şile Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir