Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi
Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü Klima Servisi Beylikdüzü bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Adnan Kahveci Mahallesi, Barış Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Marmara Mahallesi, Sahil Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Havadar Sokak, Kanuni Caddesi, Merkez Cami, Yakuplu Merkez Mahallesi, PTT-Gürpınar, Yakuplu SO, Yakuplu Belediyesi, 1. Caddesi, Marmara Caddesi, 35. Sokak, Orkide Caddesi, 8. Caddesi, 15. Sokak, 180. Sokak, Beysan Sanayi Sitesi, Karanfil Caddesi, 10. Caddesi, Beylikdüzü, İstanbul Sokak, 67. Sokak, E-5 Yanyolu, Selanik Caddesi, Büyükşehir Caddesi, 56. Sokak, Hacı Ali Akyazıcı Cami, Halkalı Gümrük Müdürlüğü Şensel Genel Antreposu, 112. Sokak, Fuar Caddesi, Rahmi M. Koç Caddesi, Sardunya Caddesi, Barış Caddesi, Enver Adakan Caddesi, Castrol Gümrük Müdürlüğü, 138. Sokak, 84. Sokak, 24. Sokak, 106. Sokak, 63. Sokak, 118. Sokak, Ihlamur Sokak, 80. Sokak, Haramidere Kavşağı, Avcılar Haramidere Bağlantısı, Manolya Caddesi, Atatürk Caddesi, 2. Sokak, 21. Sokak, 29. Sokak, Total, 14. Caddesi, 7. Caddesi, 13. Caddesi, Gül Sokak, Botaş, 48. Sokak, Merkez Lahmacun, Bektaş Sokak, Sanayi Caddesi, E-5 Yanyolu 2. Sokak, Ali Çebi Caddesi, bölgeleridir.

Bunların dışında Beylikdüzü Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Beylikdüzü Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Beylikdüzü Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Beylikdüzü Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Beylikdüzü Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Büyükçekmece Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir