Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Büyükçekmece Klima Servisi
Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece Klima Servisi Büyükçekmece bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler 19 Mayıs Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Alkent 2000 Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Cumhurıyet Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Dızdarıye Mahallesi, Ekinoba Mahallesi, Fatıh Mahallesi, Güzelce Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kamiloba Mahallesi, Karaagaç Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi, Mimaroba Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Murat Çeşme Mahallesi, Pınartepe Mahallesi, Sinanoba Mahallesi, Türkoba Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; İnci Sokak, Mimarsinan Batıköy Lisesi, Mimarsinan Merkez Mahallesi, Karaağaç Köyü Hadımköy Yolu, Büyükçekmece, Gökay Caddesi, Sultan Murat Caddesi, Zeytin Suyu Tepesi Evleri Yolu, Yoğurthane Caddesi, Değirmen Sokak, 1. Otoban Caddesi, Serap Sokak, Ortaköy, İskele Caddesi, Şükran Caddesi, Çarşı Sokak, Turgut Özal Bulvarı, Sahil Caddesi, Sahil Sokak, Özlem Sahil Sitesi, Sahil Tepe Villaları, Londra Asf, Kumburgaz Lunaparkı, Yeşiltepe Caddesi, Ömür Caddesi, Mektep Sokak, Şeker Sokak, Örnek Sitesi, Uğur Mumcu Caddesi, Eskice Çiftliği Yolu, Uğur Sokak, Silivri Caddesi, Civan Sokak, Recep Yazıcıoğlu Caddesi, Zeybek Sokak, Çelebi Sokak, Şelale Sokak, Hande Sokak, Gençtürk Sokak, Melodi Sokak, Billur Caddesi, İETT Güzelce Yolu Durağı, TCK 12. Şube Şefliği, 6. Sokak, İETT Sinanoba Durağı, Şirin Sokak, Yıldıray Sokak, Pirireis Caddesi, Çarmıklı Caddesi, Serinpınar Sokak, İETT Mimaroba Durağı, Eflatun Sokak, Avrupa Otoyolu Kumburgaz Bağlantısı, Kumburgaz Anadolu Çiftçilik ve Turizm ML, Kumburgaz Yeni Cami, Kumburgaz İtfaiye Merkez Amirliği, PTT-Kumburgaz Merkez, Ceren Sokak, Neşe Caddesi, Yanyol Caddesi, bölgeleridir.

Bunların dışında Büyükçekmece Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Büyükçekmece Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Büyükçekmece Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Büyükçekmece Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Büyükçekmece Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Silivri Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Büyükçekmece Klima Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir