Çatalca Klima Servisi

Çatalca Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Çatalca Klima Servisi
Çatalca Klima Servisi

Çatalca Klima Servisi Çatalca bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Akalan Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bahşayiş Mahallesi, Başak Mahallesi, Belgrat Mahallesi, Celepköy Mahallesi, Çakıl Mahallesi, Çanakça Mahallesi, Çiftlikköy Merkez Mahallesi, Dağyenice Mahallesi, Elbasan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Gökçeali Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hallaçlı Mahallesi, Hisarbeyli Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İnceğiz Mahallesi, İzzettin Mahallesi, Kabakça Mahallesi, Kaleiçi Mahallesi, Kalfa Mahallesi, Karacaköy Merkez Mahallesi, Karamandere Mahallesi, Kestanelik Mahallesi, Kızılcaali Mahallesi, Muratbey Merkez Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Oklalı Mahallesi, Ormanlı Mahallesi, Ovayenice Mahallesi, Örcünlü Mahallesi, Örencik Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yazlık Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Atatürk Caddesi, Ferhatpaşa Caddesi, Binkılıç-Atatürk, İhsaniye, Çiftlik-Merkez, Karacaköy-Merkez, Kızılcaali, Belgrat, Örcünlü, Çakıl Göleti, Hallaçlı, Çanakça, Elbasan, Karacaköy, Dağyenice, Celepköy, Çiftlik, Karamandere, Yalıköy, Örencik, Başak Yolu, Atatürk, Kabakça Köyü, Gökçeali, Kestanelik, Fatih, Çatalca, Bağlar Caddesi, Aydınlar, İnceğiz, Başak, Hisarbeyli, Dağyenice Ormanlı Yolu, Kabakça, Çiftlikköy, Ormanlı, Ormanlı Köyü Piknik Alanları, İzzettin, Çilingöz Deresi, Binkılıç Çpl, Kestanelik Çpl, Çiftlikköy Merke, Oklalı, Eski İstanbul Kırklareli Yolu, Yalıköy-Binkılıç Yolu, İnceğiz Köyü, Elbasan Köyü, Yalıköy Köyü, Ormanlı Köyü, Dağyenice Köyü, Kalfa Köyü, Örencik Köyü, Hallaçlı Köyü, Gümüşpınar Köyü, Gökçeali Köyü, Hisarbeyli Köyü, Celepköy Köyü, Karamandere Köyü, Başak Köyü, Akalan Köyü, bölgeleridir.

Bunların dışında Çatalca Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Çatalca Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Çatalca Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Çatalca Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Çatalca Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Arnavutkoy Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Çatalca Klima Servisi” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir