Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi
Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çekmeköy’ün eski yapısı itibariyle evlerde artık sistemler eskimiş durumda. Bu yüzden Çekmeköy tarafında işlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir. Profesyonel Ar-Ge ekibimiz, servise gittikleri evlerde düzenli olarak feedback alıp, daha iyi nasıl hizmet verebiliriz sorusuna cevap aramaktadırlar. Çekmeköy Kombi Servisi olarak bizler bu profesyonel hizmet profili kendimize ilke edindik.

Çekmeköy Kombi Servisi Çekmeköy bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Alemdağ Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çatalmeşe Mahallesi, Ekşioğlu Mahallesi, Güngören Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hüseyinli Mahallesi, Kirazlıdere Mahallesi, Koçullu Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Nişantepe Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Sırapınar Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Taşdelen Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Recep Ayan Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, İlim Caddesi, Köknar Sokak, Şehitlik Caddesi, Elit Sokak, Uran Caddesi, Alemdağ Catalmese Mahallesi, Alemdağ Eksıoglu Mahallesi, Alemdağ Nısantepe Mahallesi, Alemdağ Ormanı, Alemdağ Spor Tesisleri, Alemdag İlköğretim Okulu, Alemdağ SO, Alemdağ-Reşadiye Yolu, Alemdağ Şile Yolu, Yazar Sokak, Dalyan Sokak, Park Caddesi, Kardelen Sokak, Hasat Sokak, Çilek Sokak, Mermerciler Caddesi, İnönü Caddesi, Mermer Sokak, Arık Sokak, İğde Sokak, 140. Sokak, Afacan Sokak, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi, Kavaklı Sokak, Turgut Özal Caddesi, Gökçek Sokak, Gün Sokak, Dumlupınar Sokak, Mehmet Akif Caddesi, Havacılar Caddesi, Samur Sokak, Gül Sokak, Toprak Sokak, Meşe Sokak, Asuman Sokak, Demokrasi Caddesi, Akçam Sokak, Durak Sokak, Utku Sokak, Çekmeköy, Cemre Sokak, Akcan Sokak, Bulut Sokak, Seyhan Sokak, Şehit Kubilay Caddesi, Dereboyu Sokak, Erden Sokak, Turgut Özal Bulvarı, Kuyulu Sokak, Türkan Sokak, İstiklal Caddesi, Emir Sultan Sokak, Bilezikçi Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Çekmeköy Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Çekmeköy kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Çekmeköy Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Çekmeköy Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Çekmeköy Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Sancaktepe Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir