Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Esenler Kombi Servisi
Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi Esenler bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Birlik Mahallesi, Çifte Havuzlar Mahallesi, Davut Paşa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Havaalanı Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kemer Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nine Hatun Mahallesi, Oruçreis Mahallesi, Tuna Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Karatay Sokak, Şehit Şahinbey Caddesi, Kurudere Caddesi, Mehmet Akif İnan Caddesi, 272. Sokak, Bülbül Sokak, Dumlupınar Caddesi, 21. Sokak, Hakkı Başar Sokak, Göknur Sokak, 4. Sokak, 278. Sokak, Çinçindere Caddesi, 285. Sokak, Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yüzyıl Semt Polikliniği, 467. Sokak, Karabayır Çıkışı (Avrupa Otoyolu), Ferhat Paşa Caddesi (9. Sokak.), Şehit Mustafa Dündar Caddesi, Battalgazi Caddesi (1139. Sokak.), Dumlupınar Caddesi (Davutpaşa-Otogar-Esenler Yolu), Özel Gülten Napikoğlu İlköğretim Okulu, Tekstilkent Plaza, Gazneliler Sokak (712. Sokak.), Yıldız Caddesi (5. Caddesi.), Şahinbey Caddesi (26. Sokak.), Şahinbey Caddesi (913. Sokak.), 74. Sokak (4. Sokak.), Başakşehir 2., 3., 4., ve 5. Etap Yolu, Otogar Bağlantı Yolu bölgeleridir.

Ayrıca Mehmet Akif Ersoy Caddesi (O3 Güney Yanyolu), Karatay Sokak (67. Sokak.), Yenice Sokak, Avicenna Hospital, Uzi Ajans Fuar stand tasarım uygulama ve iç mimarlık, Aşiyan Sokak (15. Sokak.), 909. Sokak, Endülüs Caddesi (52. Sokak.), 45. Sokak (7. Sokak.), Özel Güney Hastanesi, CHP Esenler İlçe Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Karatay Sokak (54. Sokak.), 125 Yıl Ortaokulu, Esenler, Akdeniz Sokak (21. Sokak.), İnönü Caddesi, Atatürk Caddesi, Yıldız Caddesi, Anadolu Caddesi (Çinçin Deresi Yolu), Taşocağı Caddesi, Oruç Reis İlkokulu Ve Ortaokulu, YTÜ Fen Edebiyat Fakültesi, Gazi Caddesi, 281. Sokak (741. Sokak.), Kazım Karabekir Caddesi, Atışalanı Caddesi, Kışla Caddesi, Birlik Çıkışı (Avrupa Otoyolu), Birlik Girişi (Avrupa Otoyolu), bölgelerinde de hizmet vermekteyiz..

Bunların dışında Esenler Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Esenler kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Esenler Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Esenler Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Esenler Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Bayrampaşa Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Esenler Kombi Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir