Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Esenyurt Klima Servisi
Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Servisi Esenyurt bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Akçaburgaz Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Fatih Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Merkez Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Pınar Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Kıraç Merkez Mahallesi, Orkide Caddesi, Samanyolu Sokak, Oğuzkent Sitesi, Gülbahar Sokak, Krizantem Sokak, İrem Sokak, Bülbül Sokak, Sima Sokak, Atatürk Bulvarı Kavşağı, Sardunya Sokak, Kıraç Namık Kemal Mahallesi, TEM Yanyolu, Günebakan Sokak, Tabela Yolu Caddesi, Çakmaklı Mahallesi SO, Akbaba Sokak, Fesleğen Sokak, Gardenya Sokak, Avcılar Çıkışı-K16, Kiraçköy, Ulus Sokak, Atlas Sokak, Rotary 100. Yıl Parkı, Ladin Sokak, Serhan Tirit Merkez Cami, Sedef Sokak, Şair Sokak, 491. Sokak, Nazım Hikmet Bulvarı, Opet, 453. Sokak, 867. Sokak, Engin Sokak, Leylek Sokak, Karabatak Sokak, Demirel Sokak, Ayça Sokak, Emka Sitesi, Aşık Sokak, Ördek Sokak, Çamlıbel Sokak, 1586. Sokak, 1868 Sokak, Esenyurt, 861. Sokak, Avrupa Otoyolu (TEM İstanbul-Edirne Otoyolu), 1865. Sokak, Yaşar Kemal Caddesi, 695. Sokak, Okyanus Koleji, Bahçeşehir, 120. Sokak, 493. Sokak, 1926. Sokak, Ozanlar Caddesi, 1301 Sokak, 246. Sokak, 1035. Sokak, Baltacı Caddesi, Özel Esenkent Sürücü Kursu, bölgeleridir.

Bunların dışında Esenyurt Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Esenyurt Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Esenyurt Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Esenyurt Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Esenyurt Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Avcılar Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir