Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Eyüp Kombi Servisi
Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi Eyüp bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Ağaçlı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi, Çırçır Mahallesi, Çiftalan Mahallesi, Defterdar Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eyüp Merkez Mahallesi, Göktürk Merkez Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İslambey Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Nişancı Mahallesi, Odayeri Mahallesi, Pirinççi Mahallesi, Rami Cuma Mahallesi, Rami Yeni Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Topçular Mahallesi, Yeşilpınar Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; İSKİ Arıtma Tesisi, Atatürk Caddesi, Halitpaşa Caddesi, Edirnekapı Rami Caddesi, Gümüşsuyu Caddesi, Kemerburgaz, Göktürk, Ağaçlı, Çiftalan, Gümüşdere Sokak, Alibeyköy Stadı Stadı, Habibler Güntarla Köyü Yolu, Baraj Yolu Caddesi, Pirinççi Köyü Kemerburgaz Yolu, Pirinççi Köyü İlköğretim Okulu, Pirinççi Köyü Cami, Kemerburgaz Yolu, Kemerburgaz Pirinççi Yolu, Bağlar Sokak, Sevinç Caddesi, Fil Köprü Caddesi, Feshane Caddesi, Menderes Caddesi, İnebey Sokak (Gül Sokak.), Habipler Yolu, Yeşil Çınar Sokak, İhsaniye, Arif Paşa Caddesi, Münzevi Kışla Caddesi, Düğmeciler Caddesi, Kubilay Caddesi, Çiftalan-Kemerburgaz Yolu, Uygar Sokak, Eski Edirne Asf, Balcı Yokuşu, Gölbaşı Caddesi, Gamze Sokak, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Ayvansaray Kavşağı, Rami Kabristan Sokak, Oruç Sokak, 19 Mayıs Sokak, Kırkmerdiven Caddesi, Kemer Klüp ve Kütük Evler Girişi, Güzelyayla Aksa Cami, Pirinççi Köy Mahallesi, Yusuf Efendi Çiftliği Sokak, Ağaçkakan Sokak (Habibler Güntarla Köyü Yolu), Seymen Sokak, Yeşilova Sokak, Pirinççi Köyü, Neriman Sokak, Altunizade Bağ Sokak, Metin Sokak, Işıklar, Mimarsinan, Akpınar, Yarımca Sokak, Mithatpaşa, Gazi Osman Paşa Caddesi (İstanbul Caddesi.), bölgeleridir.

Bunların dışında Eyüp Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Eyüp kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Eyüp Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Eyüp Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Eyüp Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Arnavutköy Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Eyüp Kombi Servisi” için 4 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir