Gaziosmanpaşa Klima Servisi

Gaziosmanpaşa Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Gaziosmanpaşa Klima Servisi
Gaziosmanpaşa Klima Servisi

Gaziosmanpaşa Klima Servisi Gaziosmanpaşa bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Bağlarbaşı Mahallesi, Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Karayolları Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Pazariçi Mahallesi, Sarıgöl Mahallesi, Şemsipaşa Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldıztabya Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; 50. Sokak, GOP Mesleki Eğitim Merkez, GOP Belediyesi Evlendirme Şefliği, GOP AL, Gaziosmanpaşa, 45. Sokak, Laleli Caddesi, 52. Sokak, Küçükköy, Gülseren Sokak, 1098. Sokak, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Parkı, 1065. Sokak, 19. Sokak, 542. Sokak, Mezarlık Sokak, Küçükköy Yolu Caddesi, Küçükköy Polikliniği, Küçükköy Kız Meslek Lisesi, 6. Sokak, 1106. Sokak, 1012. Sokak, Şemsi Paşa Mahallesi, 31. Sokak, İnönü Caddesi, Temiz Sokak, Yıldız Çıkmazı, 16. Sokak, 1070. Sokak, 1101. Sokak, Doğan Sokak, 1008. Sokak, Kadir Akdoğan Caddesi, Şirin Sokak, 1013. Sokak, Paşa Çayırı Caddesi, 29. Sokak, 1064. Sokak, 15. Sokak, Mimar Sinan Caddesi, Maraş Caddesi, Lütfü Aykaç Sokak, Yeşilay Sokak, Şemsipaşa Mahallesi Muhtarlığı, Bilge Hastanesi, 17. Sokak, 1181. Sokak, Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş İlköğretim Okulu, 1063. Sokak, Tarla Sokak, MİMAR SİNAN CAMİİ, Göçmenler Sokak, YILDIRIM MAHALLESİ MUHTARLIĞI, 1032. Sokak, 1022. Sokak, 1110/1. Sokak, Kamer Sokak, 1045. Sokak, 1045/1. Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Gaziosmanpaşa Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Gaziosmanpaşa Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Gaziosmanpaşa Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Gaziosmanpaşa Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Gaziosmanpaşa Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Eyüp Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Gaziosmanpaşa Klima Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir