Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Güngören Kombi Servisi
Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi Güngören bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Güven Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Tozkoparan Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Gölgeli Sokak, Gazi Osman Paşa Caddesi, Poyrazlı Sokak, Yunus Emre Sokak, Ayvacık Sokak, Uludağ Sokak, Bey Atlı Sokak, Göksel Sokak, Başaklı Sokak, Org. Eşref Bitlis Caddesi, Bayram Sokak, Çinçindere Caddesi, Gülizar Sokak, Balkan Sokak, Kardeşler Sokak, Şinasi Sokak, G-8. Sokak, Adnan Kahveci Bulvarı, Merter-Davutpaşa, Orhan Caddesi, Kale Sokak, Vardar Sokak, Akıncılar, Akça Sokak, Ptt-tozkoparan Sosyal Kon. Şubesi, Güneştepe, Eski Londra Asfaltı Caddesi, Kemal Kaya İlköğretim Okulu, Beyatlı Sokak (Beyazatlı Sokak.), Arkın Sokak, Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ağız Ve Diş Sağlığı Polikinliği, Asalet Caddesi, Güngören Gençosman IMKB Çok Proğramlı Anadolu Lisesi, Ptt-merter Şubesi, General Fehmi Tuncalı Caddesi, Ceylan Sokak, Menderes Caddesi, Meltem Hastanesi, Genç Osman Caddesi, Abdi İpekçi Caddesi, Yavuz Selim, Soğanlı, İnönü Caddesi, Soğanlı Caddesi, Nadide Sokak, Güngören, Merter, Atatürk Caddesi, Fevzi Çakmak Caddesi, Özel Kolan Hastanesi, Cami Sokak, Davutpaşa Caddesi, Taşçılar Sokak, Avcılar Caddesi (Hat Sokak.), Başaran Sokak, Davutpaşa-Y.T.Ü., Kalender Sokak, Marmara Caddesi, Altıntaş Sokak, Park, bölgeleridir.

Bunların dışında Güngören Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Güngören kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Güngören Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Güngören Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Güngören Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Bayrampaşa Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Güngören Kombi Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir