Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Kadıköy Kombi Servisi
Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi Kadıköy bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler 19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayı Cedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Zaman Sokak, Güneşli Bahçe Sokak, Prof. Dr. Vehbi Sarıdal Sokak, Münir Nurettin Selçuk Caddesi, Atatürk Caddesi.-İnönü Caddesi Bağlantı Yolu, Chalcedon, Çetin Emeç Bulvarı, Batman Sokak, Itri Dede Sokak, Bilim Sokak, Mahmut Baba Sokak, Rasim Paşa Sokak, Dr. Mithat Süyev Sokak, Bostancı Hatboyu Sokak, Uzunçayır Çıkışı-K14, Mahur Sokak, Dr. Erkin Caddesi, Rüştiye Sokak, Üst Çeşme Sokak, Celal Muhtar Sokak, Yoğurtçu Çayırı Caddesi, Çınarlı Sokak, Vural Sokak, Gen. Asım Gündüz Caddesi, Turşucudere Sokak, Petrol Ofisi, Akçakoca Sokak, Dinlenç Caddesi, Bahtlı Sokak, Ulusuluk Sokak, Etem Kaptan Sokak, İskele Camii, Kadıköy-İDO, Şaşkınbakkal Sürücü Kursu, Damga SoK., Moda Cad., Moda İlkokulu, Özel Echomar Göztepe Hastanesi, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi, İskele Cami-Çarşı, Damga Sokak.-İskele Cami, Final Dergisi Dershanesi Kadıköy Merkez Şube, Kadıköy Minibüs Durakları, Acıbadem, Zeamet Sokak, Yenisahra, Taşocağı Sokak, Ayşe Çavuş Sokak, Sports International, Kortanpaşa Sokak, ERENKÖY BEL FITIĞI ve FİZİK TEDAVİ MERKEZİ, Sevinç Dershaneleri Bağdat Caddesi Şubesi, Klise-Moda İlköğretim Okulu, Ayrılıkçeşme, Doktor Mithat Süyev Sokak, Ünalan, Kalamış İlköğretim Okulu, Moda İlköğretim Okulu-Moda, Mehmet Akman Sokak, Atatürk Caddesi (Yelkenli Değirmen Sokak.), bölgeleridir.

Bunların dışında Kadıköy Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Kadıköy kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Kadıköy Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Kadıköy Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Kadıköy Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Üsküdar Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir