Kağıthane Klima Servisi

Kağıthane Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Kağıthane Klima Servisi
Kağıthane Klima Servisi

Kağıthane Klima Servisi Kağıthane bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Emniyetevleri Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Yahyakemal Mahallesi, Yeşilce Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Yazar Sokak, Çobançeşme Caddesi, Kağıthane, Bostan Sokak, Mezarlık Yolu, Sakarya Sokak, Yahya Kemal Caddesi, Hudut Sokak, Teknik Sokak, Dereboyu Sokak, Gümüşhane Sokak, Altay Sokak, Altıntaş Sokak, Kasımpaşa Hasköy Caddesi, Aksu Sokak, Sarıgöl Caddesi, Benek Sokak, Kaya Sokak, Kıvrım Sokak, Limon Sokak, Emniyet Caddesi, Sadabad-2 Viyadüğü, Bakkal Sokak, Ağaoğlu Sokak, Şair Yahya Kemal İlköğretim Okulu, Yahya Kemal Mahallesi Konağı, Yahya Kemal Spor Tesisleri, İETT Yahya Kemal Çıkışı Durağı, Yahya Kemal Mahallesi, Baykan Sokak, Silahtar Caddesi, Yalçın Sokak, Belediye Caddesi, Cendere Caddesi, Onur Sokak, Kaplan Sokak, Şehit Cevat Bayraktar Caddesi, Yeniçağ Sokak, Akıcı Sokak, Adak Sokak, İSKİ Kağıthane Şube Müdürlüğü, Türk Telekom Arena, Erdoğan Sokak, Akkaya Sokak, Köşe Sokak, Bayrak Sokak, Kıran Sokak, Şehit Hakan Öner Sokak, Rumeli Parkı, Bayırca Sokak, Full Sport Club, İETT Hasdal Yolu Durağı, Uçku Sokak, Kağıthane Profilo Barış İlköğretim Okulu, Sucu Sokak, Mithatpaşa Caddesi, Birol Sokak, Istanbul Sapphire, Galata Deresi Caddesi, Dere Yanı Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Kağıthane Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Kağıthane Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Kağıthane Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Kağıthane Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Kağıthane Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Beyoğlu Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Kağıthane Klima Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir