Kartal Klima Servisi

Kartal Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Kartal Klima Servisi
Kartal Klima Servisi

Kartal Klima Servisi Kartal bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Yunus Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Narman Sokak, Beyaz Köşk Caddesi, Sanayi Caddesi, Çizgi Sokak, Seçenler Sokak, Hudut Caddesi, Meneviş Sokak, Balıkesir Caddesi, Aralık Sokak, Kızılay Bulvarı, Akgün Sokak, Başkan Sokak, Cevizli Kavşağı, Mevlana Sokak, Değerli Sokak, Doğa Koruma ve Milli Parklar Gnl. Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü, Samandıra Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yaşar Doğu Caddesi, Eraykent Caddesi, Yenimahalle Muhtarlığı, Aydos Orman İçi Dinlenme Yeri, İETT Çamlık Durağı, Erzincan Caddesi, Sakarya Caddesi, Kartal, Fethiye Sokak, Kemal Paşa Caddesi, Çetin Emeç Bulvarı, Gülistan Sokak, Üst Sokak, Sibel Sokak, Atatürk Caddesi (Aydos Caddesi.), Aydos, Ortadoğu Koleji, D-100 Kuzey Yanyolu, Soğanlık, Şehit Hakan Kurban Caddesi, Hastane Adliye, İETT Site Durağı, Kartal İş Merkezi, Sadabat Caddesi, Dolayoba Caddesi, Aydos Orman Park Eğlence Dünyası, Elma Ağacı Sokak, Tecerdağı Caddesi, Kartal Yunus Stadı, Özel Ufuk Hastanesi, Aydos Mesire Yeri, Tecerdağı Caddesi (İnönü Caddesi.), For Life Fitness & Health Club, Yakacık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu, Yüce Belde Sitesi, Şehit Er Serhat Şanlı Orta Okulu, Yakacık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, MEB, Metro, Medine Tayfur Sökmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Öğretmen Selma Akay Ortaokulu, Kartal Anadolu Lisesi, bölgeleridir.

Bunların dışında Kartal Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Kartal Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Kartal Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Kartal Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Kartal Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Pendik Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Kartal Klima Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir