Klima Servisi

Klima Servisi Nedir?

Öncelikle cevap vermemiz gereken bu sorudan başlamak isteriz. Klima Servisi klimaların bakım ve tamirat işleriyle uğraşan profesyonel ekiplerdir. Bu ekiplerin uzmanlık alanları klimalardır. Bu klimaların da marka ve modellerine göre uzmanlık alanları değişebilir. Uzman bir klima servisi ekibi tüm klimalara hakim olabilir. Fakat bir servis ekibinin de tüm marka ve modellere aşina olması beklenemez. Kısacası biraz zor bir iş gibi durabilir.

Klima Servisi

Sinerji bu konuda uzmandır. Bünyesinde, tüm marka ve modellere hakim profesyonel bir ekip barındırmaktadır. Bu sayede İstanbul’un her yerine tereddütsüz bir şekilde gidebilir. Sinerji Klima Servisi olarak hizmet dallarına eklenen kombi teknik servisi de yan dallarından birisidir. En nihayetinde tüm klima markası ve modellerine aşina bir ekip kurmak cesaret ister. Sinerji bu konuda Türkiye’nin 1 numarası konumundadır.

Bu konuda Türkiye’nin zirvesinde yer alan Sinerji Klima Servisi tüm ekibini zirveye yakışır şekilde eğitmiş ve sertifikalandırmıştır. Buna istinaden oluşturulan web sitemizde devamlı olarak bu konulardan bahsetmekteyiz. Blog kısmımızda İstanbul’un tüm bölgelerine verilen klima servisi hizmetlerinin teker teker açıklamalı makaleleri mevcuttur. Bu sayede müşterilerimiz web sitemizde dolaşırken hizmet alacakları veya almak istedikleri bölgelerin isimlerini tek tek aratarak detaylı bilgi alabilir. Servis hizmetinin yanı sıra makalelerimizde vatandaşlarımızı bilgilendirecek içerikler de mevcuttur. Bu sayede müşterilerimize daha sağlıklı bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bu yüzden web sitemizin içeriklerini yararlı-faydalı bilgilerle doldurmayı kendimize pay olarak alıyoruz.

Klima Servisi Fiyatları

Servis ücretleri sabit olamaz, ancak bakım ücretleri sabit olabilir. Marka ve modele özel bakım ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Servis bakım ücretleri ağırlıklı olarak klimanın marka veya modeline göre, işçiliğine ve parçasına göre değişir. Örnek verecek olursak, bir Arçelik marka klimanın polen filtresi ile Samsung marka klimanın polen filtrelerinin fiyatları taktir edersiniz ki aynı değildir. Bu yüzden özellikle servis kısmında sabit bir ücret verilemez. Klima keşif ücretleri ise sabit verilebilir. Bakım ücretlerinin sabitlendiği kısımlarda servis ücretleri kesinlikle sabitlenemez. Parçaların yanı sıra Toshiba marka klima ile Daikin marka klimanın sorun tanımlama ücretleri de farklı olabilir. Kısacası klima servisi işlerinde sabit fiyat beklemek pek de mantıklı olmayabilir.

 

Bu konu hakkında farklı detaylı bilgiler almak için lütfen Klima Bakım Servisi isimli makalemizi okuyun.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir