Klimam soğutmuyor ne yapmalıyım?

Klimam soğutmuyor ne yapmalıyım?

Bu soru son zamanlarda en çok karşılaşan klima problemi sorusudur. Özellikle otellerin bu konuda eksiklikleri mevcuttur. Düşünün ki bir tatile gidiyorsunuz, otel odasına giriyorsunuz, klimayı açtığınızda klimanız odayı soğutmuyor. Bu bir cinnet sebebidir. 1000 kilometre yol gelip de klimanın bozuk olması açıkçası insanlara sinir krizi geçirtir.

Otellerin bu konuda insiyatif almadıkları, pek de takmadıkları gözlemlenmektedir. Ümraniye Klima Servisi olarak biz bu tür müşterilerimizi de bilinçlendirmek amaçlı bildiriler gönderiyoruz. Zaten makalelerimizi takip eden müşterilerimiz bunlardan haberdar oluyorlar.

Müşterilerimizi bilinçlendirmek bizlerin görevidir. Bu yüzden sizler için haftada en az 2 kez makale yayınlamaya özen gösteriyoruz. Bu tarz makalelerde en azından kısa halde ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Gelelim asıl konuya; klimanız soğutmuyorsa gaz basmanız gerekecektir. Şimdi diyeceksiniz ki gazı biz nasıl basacağız? Siz basmayacaksınız zaten hangi bölgede olursanız olun Sinerji Kombi Klima Teknik Servis ekibini arayıp yardım isteyeceksiniz. Mesela Koşuyolu Klima Servisi olarak, Kadıköy’ün Koşuyolu bölgesine hizmet vermekteyiz. Örneğin Koşuyolu’ndan arandık ve çağırıldık. Hemen hızlıca bu bölgeye gidip problemi çözüyoruz. Bu kadar basit bir şeyi günlere bölerek anlatmaya gerek yok. İşimiz belli, başarılarımız belli, yaptığımız iş belli. O yüzden süslü püslü cümeleler kurmuyoruz, iş yapıyoruz.

Klimaların en önemli özelliği de yaz kış kullanılabilmeleridir. Bu yüzden bu aletler evimizin vazgeçilmezi olmaktadır. Klimaların gaz basımları su akıtmayacak şekilde yapılmalıdır. Fazla basılan gazlar klimaya zarar vermektedir ve su akıtmaktadır. Oteller bu işlemi düzenli olarak yapmadıkları için devamlı olarak problem yaşamaktadırlar. İstanbul dışı hizmet çok fazla veremediğimiz için yazlık bölgelerin bu problemlerini çözmek için bir işlem yapamıyoruz. Yapmamız gerekenleri BLOG kısmımızdan yayınlayıp, insanların veya firmaların bilinçlenmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bu sayede bu insanlar tatil bölgelerinde rahat edebiliyor.

Sinerji teknik servis olarak bazı sorulara cevap veriyoruz.

Klimam bozuldu ne yapmalıyım?

Klimam soğutmuyor?

Klimamdan koku geliyor?

bu tarz soruların işleme alınabilmesi için bir bilinç gerekli ve biz bu bilince saygı duyuyoruz. Kısacası Sinerji olarak sizi önemsiyoruz. İyi bayramlar diliyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir