Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi
Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi Küçükçekmece bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Cennet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Halkalı Merkez Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kanarya Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mehmetakif Mahallesi, Söğütlü Çeşme Mahallesi, Sultan Murat Mahallesi, Tevfik Bey Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Bahariye Caddesi, Çilek Sokak, Sel Sokak, Yeni Mahalle Mahallesi, Küçükçekmece AL, Hatboyu Caddesi, Kılıç Sokak, Huzur Caddesi, Zübeyde Hanım Anaokulu, Küme Sokak, Çankaya Polikliniği, Köprü Sokak, Halkalı İMKB Meslek Lisesi, Atılgan Sokak, Pınar Altı Sokak, Çizmeci Sokak, Ankara Sokak, Mete Sokak, Atilla Sokak, D-100 Kuzey Yanyolu, Yenimahalle İlköğretim Okulu, Sarıkaya Sokak, Salih Tamcı Sokak, 75. Yıl Cumhuriyet Parkı, Türbe Sokak, Anadolu Sokak, Yeni Park Sokak, 12. Sokak, Tarım Meslek Lisesi, Bayır Çıkmazı, Özdemir Sokak, Gökçe Sokak, Derya Sokak, Cengiz Sokak, Mansuroğlu Sokak, İmaret Caddesi, Tezcan Sokak, Halkalı Nüfus Müdürlüğü, 1501. Sokak, İETT Çınar Sokak Durağı, Ara 1. Sokak, Özer Sokak, Malkoçoğlu İlköğretim Okulu, Sağlık Bakanlığı Verem Savaş Dispanseri, Mimarbaşı Sokak, Küçükçekmece, Pınar Caddesi, Ulus Sokak, Orhan Sokak, İETT Şahin Sokak. Durağı, Atatürk Bulvarı, Atatürk Bulvarı (Mahmutbey Çıkışı), 1904. Sokak, Dr. Sadık Ahmet Hastanesi, Mehmet Akif Mahallesi So, Meriç Sokak, Akatlar Sokak, Atakent 1. Etap 1. Bölge, Temel Sokak, Ata Caddesi, bölgeleridir.

Bunların dışında Küçükçekmece Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Küçükçekmece kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Küçükçekmece Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Küçükçekmece Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Küçükçekmece Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Avcılar Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Küçükçekmece Kombi Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir