Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Maltepe Klima Servisi
Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi Maltepe bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Adatepe Caddesi, Esenyurt Sokak, Başıbüyük Yolu, E 5 Yanyol, Bahtiyar Sokak, Başıbüyük Kavşağı, Başıbüyük-Samandıra Yolu, Maltepe-Başıbüyük Yolu, Yeşiltepe Sokak, Ali Reis Sokak, Emekçi Sokak, Eski Bağdat Caddesi, İnce Yol Sokak, İdealtepe Yolu, Cevher Sokak, Rıfkı Tonksır Caddesi, Hat Boyu Sokak, Hüner Sokak, Bülbül Sokak, Çayır Sokak, Sahil Site Çıkmazı, Esenkent, Yavru Sokak, Huzurevi, Gülsuyu, Bülbül Deresi Sokak (105846. Sokak.), 105891. Sokak (D 100 Kuzey Yanyolu), Eski Üsküdar Caddesi (Sivas Caddesi.), Onur Maltepe Diyaliz, Kayis Dagi, Özmen Sokak, Büyükyalı Caddesi, Drama Köprüsü, Cevizli Kavşağı, Ümit Kaftancıoğlu Caddesi, Hatboyu Yolu Caddesi (Hatboyu Sokak.), Maltepe Cumhuriyet Ortaokulu, 1. Okul Sokak (42. Sokak.), Zümrütevler İlkokulu Ve Ortaokulu, Aydınevler Mahalle Muhtarlığı, Kağan Sokak, Mimoza Özel Rehabilitasyon Merkezi, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Sonbahar Sokak (42. Sokak.), Çağdaş Etüt Merkezi, Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Küçükyalı Rezan Has Anadolu Lisesi, Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyya Paşa Gögüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstasyon Caddesi, Başıbüyük Yolu (PTT Hastanesi Bostancı-İçerenköy Bğl.), Küçükyalı, Cumhuriyet Caddesi, Maltepe, Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi, Aydın Sokak, Site Sokak, Can Sokak, Çamlık Sokak, İETT Mavi Evler Durağı, bölgeleridir.

Bunların dışında Maltepe Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Maltepe Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Maltepe Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Maltepe Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Maltepe Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Kartal Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Maltepe Klima Servisi” için 3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir