Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Pendik Klima Servisi
Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi Pendik bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Ahmet Yesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Göçbeyli Mahallesi, Güllü Bağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kurna Mahallesi, Kurtdoğmuş Mahallesi, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapan Bağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Orhanlı Caddesi, Bahçelievler Sokak, Esentepe Sokak, Edebali Caddesi, Parıltı Sokak, Evliya Çelebi Caddesi, Orhanlı Köyü Yolu, Hatboyu Caddesi, Elçi Sokak, Pendik Tersane Kavşağı, Tuncel Sokak, Abdülhalik Renda Caddesi, Adnan Menderes Bulvarı, Çağla Sokak, Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Kurtdoğmuş, Tandoğan Caddesi, Zafer Caddesi, Süreyya Paşa İlköğretim Okulu, İETT Meslek Lisesi Durağı, Yeni Mahalle Mahallesi, Yeni Yol, Yeni Mahallesi Muhtarlığı, Mostar Bulvarı, Okan Üniversitesi Akfırat İstanbul Kampüsü, Taşocağı Sokak, Tümer Sokak, Meydan Sokak, Mithatpaşa Caddesi, Çalı Sokak, Ali Baba Caddesi, Şimşir Sokak, Liman Caddesi, Ünye Sokak, Sahil Bulvarı bölgeleridir.

Ayrıca Doğan Reis Sokak, Piri Reis Sokak, Pendik Tersane Köprülü Kavşağı, Dr. Orhan Maltepe Caddesi, Süreyya Paşa Caddesi, Minibüs Durağı, Hamam Sokak, Anibal Sokak, Santral Sokak, Karayolları Sitesi, Karapınar Caddesi, Özel Pendik Şifa Tıp Merkez, Eski Dolayoba Caddesi, Sevgi Caddesi, Çiçek Caddesi, Onat Sokak, Pendik Minibüs Durağı, Pehlivan Sokak, Küçük Yalı Telefon Müdürlüğü, PENDİK STADYUMU, Stadyum Sokak, İdo Pendik Yalova Feribotu Çıkış, Böğürtlen Sokak, Göçmen Sokak, Parlar Sokak bölgelerinde de hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında Pendik Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Pendik Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Pendik Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Pendik Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Pendik Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Tuzla Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Pendik Klima Servisi” için 3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir