Periyodik Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Periyodik klima bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabını aradığımız şu günlerde yaz aylarının vazgeçilmezi olarak klimalar her zaman karşımızdadır. Bir demirbaş olarak sayılan klimalar, sıcak ve kavurucu yaz günlerinde bizim kurtarıcımız olmuştur. Bu yüzden bu ayların en değerli eşyalarının bakımlarını da eksik etmemiz gerekir.

Kombi bakımları özellikle klimalardan ziyade daha zahmetli ve daha zor olur. Klimaların yapısı gereği içerisinde bulunan parçaları aşırı detaylı olmadığından, kombilere göre daha kolay tamir ve bakım yapılır. Klimaların filtrelerinden başka açıkçası çok da fazla değişen parçası yoktur. Klimaların filtreleri toz, koku ve bakteri barındırıp etrafa yayacağından, bakımların periyodik olarak yapılması çok önemlidir.

Ümraniye Klima Servisi olarak özellikle tüm klima markalarının tamirlerini, orijinal yedek parçalar kullanarak yapıyoruz. Bu sayede klimanız hem garanti dışı kalmıyor, hem de böylelikle erken bozulmanın önüne geçmiş oluyorsunuz.

Periyodik Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Periyodik klima bakımı, uzman bir klima servis firması arayarak yapılır. Servis firması gelir problemi çözer veya bakımını yapar, bakımını yaptıktan sonra da size bir zaman verir. Bu zaman içerisinde tekrar görüşebilmek için randevulaşılır. Zamanı gelince eve gelen klima servis ekibi periyodik bakımını yaptıktan sonra bir sonraki bakım için gün ve tarih verir. Bu süreç bu şekilde ilerler.

Koşuyolu Klima Servisi olarak söylemeliyiz ki, klimalarınız bakımlarını aksattığınız taktirde hasta olmaya alışık olmanız gerekecek. Çünkü filtrelerde biriken tozlar bakteri oluşturup yaşam alanlarınıza doğru hücum etmeye başlıyorlar. Bu sayede sizleri de hasta edip yataklara düşürebiliyorlar. Periyodik klima bakımı bu yüzden çok önemli bir yere sahiptir.

Periyodik klima bakımı nasıl yapılır diye sorulduğu taktirde artık nasıl yanıt vereceğinizi biliyor olmanız gerekir. Sinerji kombi klima teknik servis merkezi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde devamlı olarak güncel bloglarımız yayınlanmaktadır. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız sitemizin üst kısmında mevcuttur. Sinerji kombi klima teknik servis merkezi olarak, periyodik klima bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabını sizlere anlatabildiysek, ne mutlu bize. Güzel günlerde yaşamanız dileğiyle, bakımları unutmayın lütfen.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir