Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi
Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi Sancaktepe bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Abdurrahmangazi Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Emek Mahallesi, Eyüp Sultan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hilal Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kemal Türkler Mahallesi, Meclis Mahallesi, Merve Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Safa Mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, Veysel Karani Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Kavacık Caddesi, Koç Sokak, İkbal Caddesi, Hilal Caddesi, Esenler Sokak, Yazar Sokak, Karşıyaka Caddesi, Kocayusuf Sokak, Atatürk Bulvarı, Mertler Caddesi, Atayolu Caddesi, Hakyol Sokak, Hasan Genç İlköğretim Okulu Yolu, Beypınar Sokak, Keskin Sokak, Kumru Sokak, Samandıra Teknik Lisesi, Sevenler Caddesi, Okur Sokak, Muhtar Sokak, Kasım Sokak, Alemdağ-Paşaköy Yolu, Abdurrahman Gazi Caddesi, Sağlık Sokak, Tirebolu Sokak, Uğur Caddesi, Genç Osman Caddesi, Serap Sokak, Malik Sokak, Polat Caddesi, Salih Bey Caddesi, Canlı Sokak, Ebubekir Caddesi, Şehit Er Hasan Genç İlköğretim Okulu, Kirazlı Sokak, Güzeltepe Caddesi, Çankaya Sokak, Çubuk Sokak, Alsancak Caddesi, Namık Kemal Caddesi, Yunusemre Mahallesi, Veysel Karani Caddesi, İbrahim Ethem Caddesi, Sarıgazi Belediyesi, Sarıgazi Ticaret Meslek Lisesi, Reyhan Sokak, Şahinler Sokak, Ulucanlar Sokak, Bilal Habeşi Caddesi, Sinop Sokak, Kral Sokak, Yakut Sokak, Gürpınar Sokak, Sadet Sokak, Pembegül Sokak, Cömert Sokak, Mesut Sokak, Ardıç Sokak, Şenol Sokak, Güner Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Sancaktepe Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Sancaktepe kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Sancaktepe Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Sancaktepe Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Sancaktepe Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Sultanbeyli Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Sancaktepe Kombi Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir