Silivri Klima Servisi

Silivri Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Silivri Klima Servisi
Silivri Klima Servisi

Silivri Klima Servisi Silivri bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Akören Mahallesi, Alibey Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Balaban Mahallesi, Bekirli Mahallesi, Beyciler Mahallesi, Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi, Büyükkılıçlı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çayırdere Mahallesi, Çeltik Mahallesi, Danamandıra Mahallesi, Fatih Silivri Mahallesi, Fenerköy Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Gazitepe Mahallesi, Gümüşyaka Merkez Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kurfallı Mahallesi, Küçük Kılıçlı Mahallesi, Küçüksinekli Mahallesi, Mimarsinan Silivri Mahallesi, Ortaköy Merkez Mahallesi, Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Sayalar Mahallesi, Selimpaşa Merkez Mahallesi, Semizkumlar Mahallesi, Seymen Mahallesi, Sinekli Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yolcatı Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Mimarsinan Mahallesi, Basınkent Sitesi, Kadir Has Caddesi, Silivri, Yonca Sokak, Ortaköy Cami, Gazi Sokak, Doğuş Sokak, Güney Caddesi, Barbaros Tatil Köyü, Selimpaşa Çıkışı-K12, Selimpaşa Girişi-K12, Ortaköy-Selimpaşa Yolu, Okan Sokak, Vişnezade Sokak, Kuşkonmaz Sokak, Kurtuluş Caddesi, 80. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Tophane Caddesi, Eski İstanbul Caddesi, İsmet İnönü Caddesi, Kınalı Sokak, Selimpaşa, Albayrak Sitesi, Seyhan Sokak, Silivri Sanayi Sitesi, Nilgün Sokak, Yalım Sokak, Ihlamur Sokak, Alibey Sokak, Akevler Sitesi, Örnek Sokak, Çığ Sokak, İrem Sokak, Meltem Caddesi, Ayazma Caddesi, Altınkum Sitesi, Cihan Sokak, Çatalca-Ortaköy Yolu, Kasımpatı Sokak, 1. Kısım Caddesi, Bahçe Sokak, Kumru Sokak, Cumhuriyet Sokak, Pomak Sokak, Seymen Yolu, Halk Caddesi, Okularkası Sokak, Şair Baki Sokak, Uğur Dündar Caddesi, 3078. Sokak, Tepe Sokak, PTT-Ortaköy, Büyükkılıçlı, Çeltik, İskender Sokak, Basın Sokak, Atilla Caddesi, Özgürlük Caddesi, 3219. Sokak, bölgeleridir.

Bunların dışında Silivri Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Silivri Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Silivri Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Silivri Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Silivri Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Çatalca Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Silivri Klima Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir