Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Şişli Kombi Servisi
Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Servisi Şişli bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler 19.Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Fulya Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, H.Edip Adıvar Mahallesi, H.Rıfat Paşa Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, Harbiye Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzzetpaşa Mahallesi, Kaptan Paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, M.Şevket Paşa Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Paşa Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Yayla Mahallesi bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; 131. Sokak, Maslak Meydan Sokak, Feriköy Fırın Sokak, Doğuş Power Center, Şişli Mesleki ve Teknik Eğitim Kampüsü, Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü, Beyazıt Caddesi, Ayazağa Lisesi, Cesur Sokak, Abdi İpekçi Caddesi, Park Orman, 25. Sokak, Ayazağa Mahallesi Muhtarlığı, Maslak Ayazağa Caddesi, Ahi Evran Caddesi, Yeşiltepe Cami, İETT Yeşiltepe Peronları, İETT Yeşiltepe Durağı, İETT Yeşiltepe Yolu Durağı, 180. Sokak, Merkez Caddesi, İmam Çeşme Sokak, İmam Çeşme Yolu Caddesi, Kemerburgaz Caddesi, Polis Lojmanları, 117. Sokak, Yeni Yol Caddesi, Bilim Sokak, 19 Mayıs Caddesi, Sultan Sokak, Meriç Sokak bölgeleridir.

Ayrıca Şişli Cami Kavşağı, Yıldız Teknik Üniversitesi Maslak Öğrenci Yurdu, 28. Sokak, Cami, Maslak Cami, Maslak Mahallesi, İETT Maslak Yolu Durağı, 116. Sokak, 125. Sokak, Hadım Koruyolu Caddesi, İETT Seyrantepe Durağı, Mezarlık Caddesi, Salih Tozan Caddesi, Bilezikçi Sokak, Migros, 105. Sokak, İETT Ast. Ordu Evi Durağı, Sümer Sokak, Çamlık Caddesi, 170. Sokak, Mehmet Rıfat Evyap Anadolu TL ve Endüstri Meslek Lisesi, 112. Sokak, 122. Sokak, Dernek Sokak, Sakarya Sokak, Zümrüt Sokak, İETT Seyrantepe Yolu Durağı, Şişli Uğur Erkey İlköğretim Okulu, İdil Sokak bölgelerinde de hizmet vermekteyiz.

Bunların dışında Şişli Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Şişli kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Şişli Kombi Servisi olarak tam teşekküllü kombi teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Şişli Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz kombi markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS gibi markalardır.

Şişli Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Eyüp Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Şişli Kombi Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir