Sultanbeyli Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi
Sultanbeyli Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi Sultanbeyli bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Hizmet vermekte olduğumuz mahalleler Abdurrahmangazi Mahallesi, Adil Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Orman Caddesi, Hat Caddesi, Engin Caddesi, Şanlıurfa Caddesi, Adil Caddesi, Kale Caddesi, Meşe Sokak, Yiğit Sokak, Sırma Sokak, Karabağ Sokak, Aziziye Caddesi, Altın Sokak, Lami Sokak, Habib Sokak, Aksu Sokak, Kuran Kursu Caddesi, Selçukhan Caddesi, Cinnah Sokak, Yelken Sokak, Şafak Sokak, Bosna Bulvarı, Kızılelma Sokak, Cem Sultan Caddesi, Huzur Caddesi, Mercan Sokak, Antalya Caddesi, Cihat Sokak, Demirkapı Sokak, Zübeyde Hanım Caddesi, Hardal Sokak, Hoca Ahmet Yesevi Sokak, Enbiya Sokak, Alparslan Caddesi, İnci Caddesi, Zeynel Abidin Sokak, Cevher Sokak, Tufan Sokak, Bahar Sokak, Eyyubi Caddesi, Seyhan Caddesi, Kuşcu Sokak, Buhara Sokak, Gamze Sokak, Akgül Caddesi, Hüner Sokak, Betül Sokak, Dereiçi Sokak, Başaran Sokak, Akşit Sokak, Umut Sokak, Göktepe Sokak, İhlas Sokak, Erbil Sokak, Eşrefbey Caddesi, Abdulkadir Udeh Caddesi, Gündüz Caddesi, İpekyolu Sokak, Amber Sokak, Yıldırım Caddesi, Samsun Caddesi, bölgeleridir.

Bunların dışında Sultanbeyli Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Sultanbeyli Klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Sultanbeyli Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Sultanbeyli Klima Servisi olarak tüm klima markalarına hizmet vermekle birlikte, başlıca hizmet verdiğimz klima markaları Baymak, Arçelik, Beko, Buderus, Alarko, DemirDöküm, Vaillant, Bosch, ECA, Ferroli, BAXI, Beretta, Süsler, İhlas, Fellini, Rubenis, Zibro, Ariston, VESTEL, VIESMANN, Airfel, Protherm, SIEMENS, DAIKIN, Toshiba, Sharp, General, Panasonic, Goodman, Fujitsu, York, Mitsubishi, Profilo, Hitachi gibi markalardır.

Sultanbeyli Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Sancaktepe Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Sultanbeyli Klima Servisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir