Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Tuzla Kombi Servisi
Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi Tuzla bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Özellikle mahalleleri büyük önem taşımaktadır. Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi, Yayla Mahallesi bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Şifa Yanyolu, Orhanlı Belediyesi, Orhanlı İlköğretim Okulu, Orhanlı İtfaiyesi, Opet, Aydınlı Yolu Caddesi, Kavaklı Sokak, Eşref Efendi Sokak, 1. Çobançeşme Sokak, Toros Sokak, Yiğit Nakliyat, Cami Caddesi, Merkez Mahallesi Muhtarlığı, Orhanlı Merkez Mahallesi, Şen Tavuk AŞ Orhanlı Tesisi, Birmes Oto Sanayi Sitesi, Okul Caddesi, Aromatik Caddesi, Akfırat Belediyesi Sosyal Tesisleri, Akfırat Belediyesi, Sahilyolu Caddesi, Orhanlı Merkez Cami, 3. Yol Sokak, Mevlana Caddesi, Adnan Menderes Caddesi, Seçkin Sokak, Kuzey Yanyolu Caddesi (Orhanlı-Tepeören Yolu), Fındık Sokak, 1 Nolu Yol (1. Çobançeşme Sokak.), 17. Yol Sokak, 7. Yol Sokak, 11. Yol Sokak, 10. Yol Sokak, 9. Yol Sokak, 14. Yol Sokak, 19. Yol Sokak, Beyazgül Sokak, 1 Nolu Caddesi (Boya Vernik Organize Sanayi Sitesi), Batı Caddesi (Boya Vernik Organize Sanayi Sitesi), 4. Sokak (Boya Vernik Organize Sanayi Sitesi), Gölbaşı Sokak, 2. Sanayi Caddesi, 1. Sanayi Caddesi, Tuzla Organize Sanayi Bankalar Caddesi, Oğuzhan Caddesi, Anıt Sokak, Fatih, Tuzla, Fatih Bulvarı, Mermerciler Caddesi, Akçay Sokak, Ağaç Sokak, Kazım Karabekir Caddesi, 23 Nisan Caddesi, Ptt-piyade Okulu Şubesi, Atom Caddesi, Harun Sokak, Okan Üniversitesi Akfırat İstanbul Kampüsü, Hidrojen Sokak, Ptt-şifa Mahallesi Şubesi bölgeleridir.

Bunların dışında Tuzla Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Tuzla kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir / servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Tuzla Kombi Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Tuzla Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik / kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Pendik Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir