Zeytinburnu Klima Servisi

Zeytinburnu Klima Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

umraniye-klima-servisi

 

Zeytinburnu Klima Servisi Zeytinburnu bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Özellikle mahalleleri büyük önem taşımaktadır. Beştelsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Zübeyde Hanım Caddesi, Asım Kazancıgil Caddesi, Zeytinburnu Kaymakamlığı, Cevizlibağ Köprüsü, 109. Sokak, Osmaniye Kavşağı, 46. Sokak, Beş Telsiz Mahallesi, 118. Sokak, Seyit Nizam Caddesi, Prof. Muammer Aksoy Caddesi, 48 Sokak, G-4. Sokak, İETT Olivium Durağı, Kozlu Ayazma Yolu, Olivyum, Dr. Sadık Ahmet Sokak, PTT-Telsiz Şubesi, Balıklı Kazlıçeşme Yolu Caddesi, Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Ek Hizmet Binası, 2. Yol Sokak, 55. Sokak, 106. Sokak, 101. Sokak, 113. Sokak, Rauf Denktaş Caddesi, 71. Sokak, 9. Sokak, 124. Sokak, Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi, İETT Beştelsiz Durağı, Belgradkapı Caddesi, G-6. Sokak, 3. Yol Sokak, Yeni Çiftlik Caddesi, 58. Bulvarı, 110. Sokak, Petrol Ofisi, Reşat Tardu İlköğretim Okulu, Zühtü Kurtulmuş Lisesi, G-11. Sokak, İETT Zeytinburnu Adliye Durağı, İnönü Bulvarı, Özel Avrasya Hospital, Özel Avrasya Hospital Otoparkı, Akşemsettin Seyitnizam, İtfaiye, Semiha Şakir Caddesi, Merkez So, 65/4. Sokak, Cevizlibağ-Merkezefendi, Merkezefendi-Seyitnizam, Fatma Süslügil İlköğretim Okulu, Şehit Er Ercan Üzer Sokak, 103. Sokak, Balıklı Sivrikapı Sokak, 121. Sokak, Bekir Subaşı Sokak, Zeytinburnu Belediyesi, Öğretmenler Park İçi Yolu bölgeleridir.

Bunların dışında Zeytinburnu Klima Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Zeytinburnu klima servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir/servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Zeytinburnu Klima Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Zeytinburnu Klima Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Klimalarınızın bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik/kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Güngören Klima Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Zeytinburnu Klima Servisi” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir