Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi | Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi
Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi Zeytinburnu bölgesindeki tüm mahallere ve alanlara hizmet veren bir firmadır. Özellikle mahalleleri büyük önem taşımaktadır. Beştelsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi bölgeleridir.

Diğer Lokasyonlarımız

Mahalleler haricinde var olan bölge ve lokasyonlarımız; Zübeyde Hanım Caddesi, Asım Kazancıgil Caddesi, Zeytinburnu Kaymakamlığı, Cevizlibağ Köprüsü, 109. Sokak, Osmaniye Kavşağı, 46. Sokak, Beş Telsiz Mahallesi, 118. Sokak, Seyit Nizam Caddesi, Prof. Muammer Aksoy Caddesi, 48 Sokak, G-4. Sokak, İETT Olivium Durağı, Kozlu Ayazma Yolu, Olivyum, Dr. Sadık Ahmet Sokak, PTT-Telsiz Şubesi, Balıklı Kazlıçeşme Yolu Caddesi, Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Ek Hizmet Binası, 2. Yol Sokak, 55. Sokak, 106. Sokak, 101. Sokak, 113. Sokak, Rauf Denktaş Caddesi, 71. Sokak, 9. Sokak, 124. Sokak, Beştelsiz Kubbeli Cami Şerifi, İETT Beştelsiz Durağı, Belgradkapı Caddesi, G-6. Sokak, 3. Yol Sokak, Yeni Çiftlik Caddesi, 58. Bulvarı, 110. Sokak, Petrol Ofisi, Reşat Tardu İlköğretim Okulu, Zühtü Kurtulmuş Lisesi, G-11. Sokak, İETT Zeytinburnu Adliye Durağı, İnönü Bulvarı, Özel Avrasya Hospital, Özel Avrasya Hospital Otoparkı, Akşemsettin Seyitnizam, İtfaiye, Semiha Şakir Caddesi, Merkez So, 65/4. Sokak, Cevizlibağ-Merkezefendi, Merkezefendi-Seyitnizam, Fatma Süslügil İlköğretim Okulu, Şehit Er Ercan Üzer Sokak, 103. Sokak, Balıklı Sivrikapı Sokak, 121. Sokak, Bekir Subaşı Sokak, Zeytinburnu Belediyesi, Öğretmenler Park İçi Yolu bölgeleridir.

Bunların dışında Zeytinburnu Kombi Servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Google’da Zeytinburnu kombi servisi olarak aratırsanız eğer, firmamızın çıktığını göreceksiniz. Profesyonel hizmet ekibi ile verilen zamanda eviniz/ofisinizde olup, tamir / servis’i gerçekleştireceğiz. Verdiğimiz sözler referanslarımızdır. Zeytinburnu Kombi Servisi olarak tam teşekküllü klima teknik servis işlemlerini sürdürüyoruz.

Zeytinburnu Kombi Servisi olarak servislerimiz profesyonel ve orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Kombilerinizin bakımı için lütfen bizi arayınız. Bizler kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat ile sunmaya ant içmiş bir firmayız. Kurumsallığımız bu prensipler doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Firmamız adına gelen işlemlerden lütfen kimlik / kartvizit sorunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Komşu ilçemiz olan Güngören Kombi Servisi konumuza da göz atmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Post Author: admin

Zeytinburnu Kombi Servisi” için 3 yorum

 • Bakırköy Kombi Servisi - Sinerji Kombi Klima Teknik ServisiBakırköy Kombi Servisi - Sinerji Kombi Klima Teknik Servisi

  (15 Ocak 2017 - 13:47)

  […] Zeytinburnu Kombi Servisi […]

 • Ocak ayı bitmek bilmiyor, faturalar şişiyor | Okuyucunun Sesi GazetesiOcak ayı bitmek bilmiyor, faturalar şişiyor | Okuyucunun Sesi Gazetesi

  (29 Ocak 2017 - 22:24)

  […] havaların mevsim normalleri seyrinde gitmesinden dolayı, havalar halen soğuk olmakta ve Zeytinburnu Kombi Servisi sizler için profesyonel ekibi ile Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Bu hizmetleri […]

 • Celal KavakCelal Kavak

  (30 Ocak 2017 - 17:43)

  Ben zeytinburnunda oturuyorum, aylardır zeytinburnu klima servisi olarak arattığım firmaların basiretsizliğiyle karşı karşıya kaldım. ne zaman sizi buldum o zaman sorunum çözüldü. profesyonel ekibinize çok teşekkür ediyorum. bundan sonra sizden başka kimseyi kesinlikle tercih etmeyeceğimizi bilin istedim. Hayırlı işler dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir